en cz

Be - Glamorous
chovatelská stanice bíglů

O nás

Vítejte na našich stránkách. Děkujeme, že jste se u nás zastavili a doufáme, že se Vám tady bude líbit.

 

Jak to všechno začalo? 

 

S mým manželem (tehdy přítelem) jsme se rozhodli, že si pořídíme pejska. Svého prvního bígla – Arnoštka – jsme si přivezli v roce 2006 z ch.s. z Jihu Čech.

 

 

 

 

A bylo to tak všechno nějak naopak. Jako úplní začátečníci jsme se pomalinku učili jak s pejskem pracovat a začali jsme také zjišťovat o čem bígl je. Jako asi většina majitelů bíglů jsme se  setkávali s komentáři typu – jé bígl, ten nebude poslouchat, takového psa není možné vycvičit, bude Vám lovit zvěř, jsou to tvrdohlavci…No a tak jsme začali navštěvovat cvičáky, chodili s Arnoštem na agility, brali ho všude s sebou. Později jsme také začali jezdit na bíglí srazy a výlety, čerpali nové a nové informace a zkušenosti, potkali velkou spoustu lidí a mnozí z nich se stali našimi blízkými přáteli. Všechny tyto příjemné zážitky a chvíle nemohli vyústit jinak než že jsme začali koketovat s myšlenkou – co kdyby nás bylo víc..

V roce 2009 jsme se začali pomalinku porozhlížet a když se v prosinci v ch.s. Perla Vltavy narodila kravičkově flekatá fenka, bylo téměř rozhodnuto. V únoru tedy do naší smečky přibyla Madlenka (Kind Black Swan Perla Vltavy). Velmi živé štěně, plné temperamentu, se svou vlastní hlavou. Naše společné začátky byly velmi velmi vtipné.

 

 

 

 

 

 

 

Začali jsme jezdit také na výstavy a Madlenka splnila všechna naše očekávání a situace se nemohla vyvíjet jinak než začít  hledat ženicha. V srpnu roku 2012 jsme založili ch. s. Be-Glamorous a pečlivě se připravovali na svoje první bíglí mimina.

Naši bíglové jsou členové rodiny se vším všudy. Trávíme s nimi praktický veškerý svůj volný čas, jezdí s námi na dovolené, výlety, společně sdílíme lože. V červnu 2010 nám dokonce odsvědčili svatbu.

Bíglové jsou prostě naše druhá půlka a společně šlapeme naším životem….

Speciální poděkování

Patří celé mojí i manželově rodině, všem našim kamarádům a známým za podporu, pomoc a pochopení v našem bíglím životním stylu!

webdnes.cz
©2012, BE-GLAMOROUS